Srovnávače zboží se dle našich zkušeností a výsledků výzkumů výrazně podílejí na tržbách eshopů a u našich klientů tvoří mnohdy až 30 % celkových tržeb. Vzhledem k popularitě srovnávačů mezi uživateli jde také o velmi dobrý kanál pro začínající neznámé eshopy, kterým může pomoci se velmi rychle zviditelnit a dostat do povědomí.


Analýza

Na několika stranách dokumentu vám popíšeme chyby, které znesnadňují marketing ve zbožových srovnávačích. Typickým obsahem analýzy jsou chyby v rámci XML feedů (soubor, pomocí, nějž je technicky propojen eshop klienta s databází zbožového srovnávače), hledáme chyby v rámci parametrů zboží (zobrazení, cen, slev, výhod, textů, obrázků ..), díky kterým váš sortiment bývá často v nevýhodě oproti konkurenci. Výsledkem je soubor doporučení, který po zapracování povede bezprostředně k navýšení potenciálů marketingových aktivit klienta ve zbožových srovnávačích nebo jiných službách, jako jsou agregátory slev a nabídek. Ti, kteří vědí víc než ostatní, vítězí!

Nastavíme měření kampaní

Zajistíme nasazení konverzních a měřicích kódů a pomůžeme s jejich vyhodnocením.

Průběžný monitoring a optimalizace

Na bázi pravidelných výkazů výsledků s vámi konzultujeme vývoj kampaní, a navrhujeme opatření.

Co dostanete

Dokument analýzy a strategie zbožových srovnávačů, cca 10 – 15 stran:

  • Majitelem účtu je klient, který má plný přístup do kampaní, které mu zůstávají i v případě ukončení spolupráce s Creative Digital s.r.o.
  • Zhodnocení analyzovaného webu z pohledu kvality webu i množství a kvality zpětných odkazů.
  • Nastavení kampaní.
  • Nastavení kampaní.Průběžné vyhodnocování a optimalizace kampaní – navrhneme další postup, a vysvětlujeme proč se kampaně chovají tak, jak se chovají. Snažíme se o společné dosahování cílů spolupráce.
  • V rámci spolupráce získáte pravidelné osobní prezentace výsledků námi spravovaných kampaní a doporučení pro zlepšení webu. Konkrétní nabídku služeb připravíme na základě vašich individuálních požadavků.
  • Konkrétní nabídku služeb připravíme na základě vašich individuálních požadavků.

Chcete marketing ve zbožových srovnávačích?

Stačí poslat nezávaznou poptávku a my vás budeme kontaktovat do 2 pracovních dnů.

Nezávazná poptávka