Věříme, že jedině na základě kvalitní přípravy a důmyslného návrhu může vzniknout dobrý web. Jasná informační architektura pomůže návštěvníkům nalézt, co hledají. Přehledná a moderní grafika nabídne komfortní zónu, která neruší, ale vhodně doplňuje obsah (například produkt nebo službu).


Analýza

V první řadě se potřebujeme seznámit s cíli webu, očekávání a potřebami klienta a uživatelů. Pochopit, proč a pro koho web děláme. Vstupní analýza a příprava na projekt je ze všeho nejdůležitější – chyba či opomenutí některého z faktorů v návrhu může celý projekt pohřbít, doslova. Později už nic zásadního nezachráníte, nebo jen za cenu výrazného navýšení nákladů.

Projektový návrh a zadávací dokumentace

Navrhneme informační architekturu webu a strukturu. Připravíme skici a následně wireframe - model webu či aplikace. Zadávací dokumentace od nás představuje přesné zadání pro grafiky, programátory a kodéry. Stejně tak je jako celek velmi důležitá i jako odrazový můstek pro komplexní nastavení webu, jeho realizaci a nacenění.

Testování

Smyslem testování ve fázi vývoje webu je otestovat model webu (prototyp) na reálných uživatelích. Důvodem, proč testujeme prototypy, je fakt, že udělat i dost zásadní změny v návrhu je u prototypu otázka několika málo hodin a tedy i ušetření nemalých finančních prostředků klienta. V případě prototypu je to většinou jen práce konzultanta, který vše přepracuje. V případě úprav na hotovém webu je potřeba často zapojit konzultanta, grafika, kodéra a programátora, a je tedy potřeba zaplatit mnohem více lidí a mnohem více jejich času.

Grafický návrh & design

Ve chvíli, kdy už víme, že je model otestován, programátoři a kodéři jsou obeznámeni se všemi funkcionalitami, je ten pravý čas obléknout web do luxusních šatů. V rámci naší práce dodáme tři originální grafické designy. Cílem je, aby grafika webu byla propojena s vizuální identitou - integrovanou komunikací celé firmy. Design je finální částí naší práce, kdy je čas na emoce.

Výroba

Malým a středně velkým firmám nabízíme služby našich vlastních specialistů. Pro požadavky na výrobu velkých portálových řešení spolupracujeme s významnými strategickými partnery, kteří na základě zadávací dokumentace a dalších podkladů pod naším odborným vedením dodají produkt vybroušený jako diamant. Web klienta tak bude vždy vytvářet někdo, kdo má dostatečné know how i referencí a ne se jen tváří, že to zvládne. V zadání neopomeneme nic důležitého, a klient se tak vyhne neočekávanému zvyšování ceny či posouvání termínů.

Spuštění a měření

Vzhledem k tomu, že cílem je vždy vytvářet obchodně úspěšné weby a že se vyvíjí nejen technologie, ale i potřeby a očekávání jak na straně uživatelů, tak na straně firem, je naším cílem všechny tyto příležitosti identifikovat a zároveň postupně eliminovat slabá místa webu. Zaměřit se na lepší konverzní schopnost a obchodní přesvědčivost. Smyslem je měřit ne všechno co se dá, ale všechno, co dává smysl a může přinést posun. Web je pro nás dynamická struktura, která se vyvíjí v čase a spolu s potřebami a požadavky klienta.

Co dostanete

Zadávací dokumentace v rozsahu cca 10 - 25 stran, která obsahuje:

  • Informační architekturu webu.
  • Zadání pro grafiku typových stránek.
  • Model webu - interaktivní model.
  • Design typových stránek - nejdůležitější stránky a prvky webu, které slouží jako vzor pro ostatní části webu.
  • Definice koncepce řešení a základních prvků vizuálního stylu pro grafické reklamy - bannery.
  • Součástí je i osobní schůzka vč. konzultace a prezentace závěrů a doporučení.

Konkrétní nabídku služeb připravíme na základě vašich individuálních požadavků.

Chcete Web design?

Stačí poslat nezávaznou poptávku a my vás budeme kontaktovat do 2 pracovních dnů.

Nezávazná poptávka