Vizuální styl a firemní identita jsou základním identifikačním znakem, který vypovídá o kvalitě svého zpracování, o profesionalitě dané společnosti, o moderním či konzervativním přístupu. Samotný vizuální styl a firemní identita může naznačit obor působení a činnosti společnosti. Naším hlavním cílem je vytvářet kvalitní a respektovaný design, který zaujme, jednoznačně identifikuje a buduje emotivní vazbu. Na konkrétních návrzích pracujeme s renomovanými designéry a designérskými studii.


Klientský breif

Vizuální styl řešíme na základě klientského zadání tvorbou hned několika různých návrhů, záleží samozřejmě na šíři prováděných změn.

Příprava

Připravíme pro vaši společnost jedinečnou vizuální identitu, podle které vás lidé poznají na první pohled. Budeme se věnovat logu, písmu, firemním barvám, logomanuálu i tiskovinám. Dodáme vám kompletní materiály, které jsou pro moderní firmu důležité.

Výroba

Součástí našich návrhů vizuálního stylu může být i tvorba loga. Návrh vizuálního stylu, který si vyberete, dále rozpracujeme a finalizujeme. Vizuální styl dodáváme i s přehledným manuálem v elektronické, ale i tištěné podobě, který obsahuje návrhy logotypů, firemních značek a konstant firemního stylu.

Co dostanete

Výstupem je dokumentace vizuelního stylu, o rozsahu cca 25 stran, který dle individuálních požadavků a přání klienta definuje až všechny tyto oblasti:

  • Návrh a zpracování logotypů
  • Návrh prvků firemního vizuálního stylu: vizitky, hlavičkové papíry, faxové zprávy, obálky, razítka, polep automobilů...
  • nformační a orientační systémy
  • Design on line komunikace
  • Další materiály dle vašich požadavků

Konkrétní nabídku služeb připravíme na základě vašich individuálních požadavků.

Chcete vizuální identitu?

Stačí poslat nezávaznou poptávku a my vás budeme kontaktovat do 2 pracovních dnů.

Nezávazná poptávka