V rámci strategie linkbuildingu analyzujeme jednak odkazový profil zkoumaného webu a webů konkurenčních, jednak stav a kvalitu interního prolinkování. Naše práce je posoudit současný stav odkazové popularity, identifikovat potenciál pro zlepšení a dát vám jasná doporučení, jak postupovat.


Analýza externích odkazů

Provádíme pomocí moderních nástrojů, jako je Collabim, Linkdiagnosis nebo i Web Master Tools - vyhledáme existujicí odkazy, které na internetu míří na váš web. Vytvoříme jejich seznam, který seřadíme dle nejdůležitějších parametrů, a ten porovnáme s třemi až pěti nejúspěšnějšími weby ve vašem oboru. Tak získáme ucelený obraz o vás a vaší pozici vůči konkurenci a můzeme vám dát odpovídající doporučení...

Analýza interních odkazů

Děláme pomocí technik analýzy informační architektury budeme hodnotit technickou kvalitu prolinkování (odkazů) jednotlivých stránek vašeho webu. Naším cílem je popsat současný stav a vyvodit takové závěry a doporučení, které pomohou vyhledávačům se snazším procházením a následnou indexací webu a zároveň pomohou koncentrovat odkazovou popularitu jednotlivých stránek optimální měrou.

Strategie linkbuildingu

tato část se vždy opírá o zjištění nabitá pomocí analýz popsaných výše. A také o naše mnohaleté zkušenosti a znalost nejnovějších trendů a postupů. Součástí strategie jsou doporučení jak pro výměnu zpětných odkazů s tematicky příbuznými weby, tak pro nákup odkazů, který se v dnešní době stal takřka nezbytností. V rámci strategie linkbuildingu dáváme doporučení pro práci se sociálními sítěmi na úrovni odkazů a take požadavky na tzv. online PR

Co dostanete

Výstupem je písemný dokument o rozsahu cca 15-20 stran, ve kterém naleznete:

  • Analýzu externích odkazů vč. analýzy externích odkazů konkurence.
  • Zhodnocení analyzovaného webu z pohledu interních odkazů.
  • Popis nalezených nedostatků a vysvětlení jejich důsledků.
  • Sdělíme vám priority nedostatků dle jejich závažnosti.
  • Získáte srovnání úrovně vašeho webu s konkurencí.
  • Získáte jasná doporučení, jak postupovat v oblastech, jako jsou: Registrace do katalogů, výměna odkazů, nákup odkazů, publikování článků na cizích webech, účast v diskuzních fórech a komentování článků na sociálních sítích, vytváření podpůrných stránek a propagačních blogů.
  • Dále získáte osobní schůzku vč. konzultace a prezentace závěrů a doporučení.

Konkrétní nabídku služeb připravíme na základě vašich individuálních požadavků.

Chcete Linkbuilding?

Stačí poslat nezávaznou poptávku a my vás budeme kontaktovat do 2 pracovních dnů.

Nezávazná poptávka